OUR MOBILE APPS

MOBİL UYGULAMA PROJELERİMİZ

Car Transportation

Car Transportation, Londra’da faaliyet gösteren ve müşterilerinin araçlarını bir noktadan diğerine taşıma hizmetini takip edebildikleri, yeni talep oluşturabildikleri ve teklif alabildikleri bir uygulamadır.

LOGG

Logg, faaliyetlerinizi ve anılarınızı tek bir yerde güvenle tutabileceğiniz özel ve sosyal bir günlüktür. Ek olarak logglarınıza notlar, fotoğraflar, sesler ve konumlar ekleyebilirsiniz.

Bu hem kişisel hem de sosyal bir günlük uygulaması. Logg, size günlük tutma alışkanlığı kazandırarak, hayat kalitenizi arttırmaya, sağlığınızı korumanıza yardım eder.

**Apple Store Haftanın Uygulaması – Ağustos 2018**
**Product Hunt Günün Uygulaması – Temmuz 2018**

app store
play store

ÇAKABEY ENFORMASYON SİSTEMİ

Çakabey Enformasyon Sistemi (ÇES) yalnızca Çakabey Okulları için hazırlanmış bir yazılımdır. Bu sistem içinde veli-öğrenci-öğretmen aşağıdaki işlemleri yapabilmektedir.

  • e-tahtaya ulaşmak / Çıktı alabilmek/Yıl boyunca geriye dönük tarih ve konu bazında tarama yapabilmek,
  • Öğrencinin tüm notlarını ve GDS sonuçlarını görebilmek,
  • Öğrencinin kütüphanede yaptığı tüm işlemleri görmek,
  • e-servis sistemi ile öğrenci servisini uydu üzerinden takip edebilme, vb.
app store
play store

SUNFLOWER MOBİLE

Çatınıza bir güneş santrali kursanız ne kadar üretirsiniz işte cevabı burda, hemen indirin.

Evinizi haritada bulun işaretleyin, üzerinde bir güneş paneli olsa ne kadar elektrik üretirdiniz bunu görün, tüketimlerinize göre bu yatırımın size ne kadar fayda sağlayacağını görün. Şu an güneş paneli olan yerlerdeki gerçek verileri görün kararınızı ona göre verin.

app store
play store

CONVEGG – ETKİNLİK DÜZENLEYİCİ

Sektörünüzdeki firmaları takip edin, yaptıkları etkinlikleri kaçırmayın. İstediklerinize katılma isteği gönderin, özel eğitimlere katılın. Meslek içi eğitimlerinizi tamamlayın.
Hiç bir etkinliği kaçırmayın, katılacaklarınızı unutmayın.
Duyuru ve haberlerden anında haberdar olun.

app store
play store

THERMOEGG

Özel olarak eczaneler için hazırlanmış sıcaklık ve nem ölçer Thermoegg, mobil uygulamasıyla size her an sıcaklık ve nem değerlerinizi takip etme kolaylığı sağlıyor. Sıcaklık ve nem ölçer değerleriniz, belirlediğiniz kritik sınırların dışına çıktığında anlık bildirimleri mobil uygulamanıza gönderiyor. Böylelikle eczanelerdeki ilaçlar muhafaza edilmesi gereken koşullara uygun bir şekilde raflarda yerini alıyor.

Thermoegg cihazını satın alın, bildirimler anında telefonunuza gelsin.

app store
play store

Bizimle İletişime Geçin

Aklınızda bir projeniz mi var? Ya da sadece merhaba demek mi istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aklınızdakileri her zaman sorabilirsiniz. Bir fincan kahve içelim. Bunun için vaktiniz yoksa, bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin. Sizden duymayı çok isteriz.