Doğadan ilham aldık
ve dijitallerini yaptık.

En Yeni Projemiz

Logg – Kişisel Günlük

Logg, etkinliklerinizi notlar, fotoğraflar, sesler ve konumlarla bir zaman akışında kaydetmenize yardımcı olur. Ayrıca, anılarınızı anında arama ve filtreleme olanağı sağlar. Logg’u kendi alışkanlıklarınıza göre özelleştirebilir ve hayatınızdaki değişimi izleyebilirsiniz . Şimdi yeni bir yolculuğa başlayın ve Logg’a kaydetmeyi unutmayın.

NE YAPIYORUZ?

İşletmeniz için en iyi çözümler

MOBİL UYGULAMALAR

En son teknolojileri kullanarak, iOS ve Android platformlarınız için markanıza ve sektörünüze uyan etkili bir mobil uygulama oluşturuyoruz. Ayrıca, çapraz platformlar kullanarak yeni nesil mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM PROJELERİ

Bireysel ve kurumsal müşteriler için ve departmanlar, gruplar veya ekipler için, özel ihtiyaçlarına göre yazılım geliştirme süreçlerini tasarlar ve geliştiririz. Dijital olarak haşlanmış ürünlerimiz birçok müşteri tarafından kullanılmaktadır.

IoT – NESNELERİN İNTERNETİ

Sıcaklık ve nem ölçer cihazı Thermoegg, mobil uygulamalarıyla size her an sıcaklık ve nem değerlerinizi takip etme kolaylığı sağlıyor. Sıcaklık ve nem ölçer değerleriniz, belirlediğiniz kritik sınırların dışına çıktığında anlık bildirimleri mobil uygulamanıza gönderiyor.

UI/UX PROJELERİ

Hayal ediyoruz ve isteklerinize göre tasarlıyoruz. Tasarım, her projemiz için bir öncelik konumundadır. Güncel teknoloji ve trendleri her daim takip eden ve uygulayan ekibimiz, kullanıcı deneyimi açısından en ideal tasarımları uygulamalarınız için tasarlamaktadır.

Müşteriler

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR

Testimonials

CUSTOMER REVİEW

MISSION

We are on mission to make your project simpler, more digitally and more productive. Today, Digieggs is actively developing technology to make this goal possible. We make to digitize eggs for you.

BASIC INFO

PHONE

+90 850 303 85 27

ADDRESS

Yenikale Mh. Sema Sk. No:28 D:2

Narlıdere İzmir

EMAİL

selam@digieggs.com

SEND US A MESSAGE

Bizimle İletişime Geçin

Aklınızda bir projeniz mi var? Ya da sadece merhaba demek mi istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aklınızdakileri her zaman sorabilirsiniz. Bir fincan kahve içelim. Bunun için vaktiniz yoksa, bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin. Sizden duymayı çok isteriz.

DIGIEGGS
Digital Çözümler
selam@digieggs.com

Londra
Kemp House, 152 – 160 City Road,
London, EC1V 2NX
+44 77 9354 9902​

İzmir
Yenikale Mh. Sema Sk. No:28 D:2
Narlıdere İzmir
+90 850 303 85 27