Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri

7 yılı aşkın tecrübeyle, en güncel yazılım trendlerini harmanlayarak şirketinizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.

Hizmetler

Logg

Digieggs tarafından tasarlanan ve geliştirilen kişisel günlük uygulaması Logg, birçok ülkeden kullanıcısıyla uluslararası bir başarı yakalamıştır.

Tercih Edilen Teknolojiler

React

React Native

Amazon

Web Services

Swift

Google

Cloud Platform

Java/Kotlin

Node.js

Referanslar

Medium Yazıları

Aklınızda bir proje mi var?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aklınızdakileri her zaman sorabilirsiniz. Bir fincan kahve içelim. Bunun için vaktiniz yoksa, bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin. Sizi dinlemeyi çok isteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şu an oyun sektörü için bir çalışmamız mevcut değildir. Sadece kurumsal çözümlerinize desktek olmaktayız.

Projelerin tasarım ve geliştirme süresi, içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Projenin detayları olmadan tahmini bir süre vermek mümkün değildir. Projenizin içeriğine göre ihtiyaç duyulacak geliştirmelerin belirlenmesi sonucu proje ile ilgili tahmini bir süre iletebiliriz. 

Teklif talebinde bulunabilmemiz için; öncelik projenizin genel bir açıklaması, daha sonra da istediğiniz özellikler ve işlevler hakkında bilgileri hazırlayarak teklif sürecini hızlandırabilirsiniz. Ayrıca teklif talebi formumuzu doldurarak bize ulabilirsiniz. Teklif talebinizi en kısa sürede hazırlıyor olacağız.

E-posta

selam@digieggs.com

İzmir

Kazımdirik Mh. 296 Sk. Folkart Time Blok: 1 Kat: 8 Daire: 801 Bornova/İZMİR

2021, All rights reserved.