YAZILIM PROJELERİMİZ

COSMEGG – MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Satışlarınızı artırın, müşterilerinizi takip edin, doğru ürünlerle karlılığınızı artırın.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Mükemmel Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı.
İşinizin gerektirdiği tüm süreçlerde, cosmegg en iyi yardımcınızdır.
İşinizi tam anlamıyla birden fazla modülle yönetin.
Verilerinizi yedeklemek ve kaybetmek konusunda endişelenmenize gerek yok, tüm bilgileriniz bulut mimarisiyle güvende.

Satış ve karlılığı artırmak için müşteri için geliştirilmiş Cosmegg İş Yönetim Sistemi ile tanışın.

MEO – MANİSA İLİNDEKİ NÖBETÇİ ECZANELER

Manisa’daki eczanelerin nöbetlerini takip edebileceğiniz ve eczane odasının duyurularından haberdar olabileceğiniz bir sitedir.

JUNO PAPER – TARİHSİZ PLANLAYICI AJANDALAR

14 aylık, 242 sayfa tarihsiz bir planlayıcı seti olan Juno Planner, hayatınızın yönetimini tamamıyla sizin ellerinize bırakıyor.

Dilediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz Juno Planner’ın tarihsiz bir yapıda olması aynı zamanda size planlayıcı üzerinde tam hakimiyet sağlar. Bu sayede kalıpların dışına çıkıbilirsiniz!

Geliştirdiğimiz sitesi sayesinde satın alma işlemini kolayca yapabilir ve birbirinden güzel ajandaların sahibi olabilirsiniz.

TARAYOGA

Yogilerin yoga dersleri verdiği ve İzmirli yoga severlerle tanıştığı çok iyi bir stüdyo olan Tarayoga, tüm kursları ve kurs programlarını görübileceğiniz bu site ile sizi yogaya daha da yakınlaştıracaktır.

Tarayoga stüdyosu için geliştirdiğimiz müşteri ilişkileri yazılımı, müşterilerine daha iyi hizmet vermelerine yardımcı olmaktadır.

SUNFLOWER SOLAR

Güneşle tanışmaya hazırlanın …

Bizimle İletişime Geçin

Aklınızda bir projeniz mi var? Ya da sadece merhaba demek mi istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aklınızdakileri her zaman sorabilirsiniz. Bir fincan kahve içelim. Bunun için vaktiniz yoksa, bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin. Sizden duymayı çok isteriz.