Günümüzde eczaneler, daralan pazar payında ayakta durabilmek, dermokozmetik ürünlerde kendilerini geliştirmek ve bu pazarı eczanelerinde oturtmak için görsel, kadrosal veya stratejik olarak değişikliğe gitmeye çalışıyorlar. Bunca yükün altındaki eczacılarımızın değişikliklere adapte olmasını kolaylaştıracak ve destekleyecek bir yazılımın olmaması da işleri içinden çıkılmaz ve daha korkulur bir hale getiriyor. cosmegg yazılımını, eczanelerdeki bu değişikliği kompanse etmek ve ilaç ile dermokozmetik kısımlarının yönetimini ayırmak amacıyla geliştirdik.

cosmegg bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımıdır ve eczaneler, dermokozmetikler için özel geliştirilmiştir.

Müşteri ilişkileri yönetimi günümüzde bir şirket için olmazsa olmazlar arasındadır. Dünya üzerinde CRM yazılımları için harcanan para 15 milyar dolar seviyesindedir. Tüm şirketler müşterinin ne kadar değerli olduğunu bilmekte ve onlara daha iyi hizmet vermek, onları sadık kılmak için CRM yazılımları kullanmaya özen göstermektedir.

Rekabetin bu kadar yoğun olduğu eczane ve dermokozmetik sektöründe de, sadık müşteri oluşturmak, müşteri memnuniyetini artırmak ve daha kaliteli hizmet vermek için bir CRM yazılımı mutlaka kullanılmalıdır. Eczaneleri ve dermokozmetikleri birbirinden ayıran nokta hizmet kalitesidir. Hizmet kalitesini yukarı çekmek ise iyi bir CRM yazılımıyla desteklenmiş iyi bir ekip gerektirir.

cosmegg' in temel hedefi :

  • Müşterinizi tanımanızda
  • Sadık müşteriler oluşturmanızda
  • Müşteri memnuniyetinizi artırmanızda
  • Çalışanlarınızı ve işinizi temiz bir bakış açısıyla yönetmenizde
  • Daha kaliteli hizmet vermenizde
yardımcı olmaktır.

cosmegg yazılımı size, müşterinizi 360 derece takip etme, eczaneye bağlı olmadan her yerden her zaman çalışma, ilaç dışında işlerinizi detaylı takip etme ve hizmet kalitenizi artırma imkanı sunar.

cosmegg başlı başına bir eczane yazılımı değildir. Operasyonel işlerinizi (reçete işleme, ITS bildirimi yapma vb. gibi işlerinizi) cosmegg üzerinden yapamazsınız. Diğer eczane yazılımları zorunlu olduğu için kullanılması gerekirken, cosmegg tamamen işini & müşterilerini daha iyi yönetmek ve hizmet kalitesini yükseltmek isteyen eczacıların tercih edeceği bir yazılımdır.